Instagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?


instagram fotoğraf indirme

Instagram fotoğraf indirme işlemi nasıl yapılır? Instagram uygulamasında kaydetmek istediğimiz fotoğrafları ekran görüntüsü alma yöntemi dışında başka nasıl telefonumuza kaydedebiliriz? Intagram fotoğraf kaydetme yöntemi nedir? Bu yazımızda bundan bahsedeceğiz..

Fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram geçtiğimiz yıllarda Facebook tarafından satın alınmış ve popülerliğini daha da artırmıştı. Yüz miyonlarca kullanıcısı bulunan instagramda fotoğraf ve kısa video paylaşımlarında bulunabiliyoruz. Ancak instagramın bir kötü yanı fotoğrafları kaydetme gibi bir seçeneğimizin olmamasıdır. Arkadaşlarımızın veya takip ettiğimiz sayfaların paylaşmış oldukları resimleri kaydetmek istediğimizde maalesef ekran görüntüsü almak dışında bir çaremiz yok. Ancak uygulama harici instragram fotoğrafları kaydetme yapabileceğimiz bir yöntem bulunmakta. Peki nedir bu yöntem? dediğinizi duyar gibiyim. Bazılarınız da artık sadede gel nasıl kaydedeceğiz ondan bahset artık diyor 🙂 Daha fazla uzatmadan instagramda fotoğraf indirme işlemi nasıl yapılır ondan bahsedelim.

Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemi

Instagram fotoğraflarını indirmek için Android ve iOS kullanıcıları için birtakım uygulamalar bulunmaktadır. InstaSave uygulaması sayesinde instagramda istediğiniz bir fotoğrafı telefonunuza kaydedebilirsiniz. Instagram resim indirme uygulaması olan bu program sayesinde dilediğiniz fotoğrafı cihazınıza indirebilirsiniz. Google play üzerinde 10 milyondan fazla kez indirilen bu uygulama ile instagram fotoğraf kaydetme işleminizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Programı uygulama mağazasından indirdikten sonra uygulamamızı açıyoruz ve daha sonra instagramı açıp kaydetmek istediğimiz fotoğrafın veya videonun sağ üstünde yer alan “Paylaşım Urlsini kopyala” seçeneğine gelerek instagram fotoğraf indirme işlemimizi gerçekleştirebiliriz. Tek seferde birden fazla resim ve video kaydetme imkanı sunan uygulamada aynı anda çoklu resim kaydetme işlemi yapabilirsiniz. Android için uygulama indirme linkine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Bu haberi beğendiniz mi? O zaman arkadaşlarınızla paylaşın

-1
İçeriğe Tepki Ver
Ağlamaklı Ağlamaklı
0
Ağlamaklı
Sevimli Sevimli
2
Sevimli
Fesat Fesat
1
Fesat
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Harika! Harika!
1
Harika!
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Aşk Dolu Aşk Dolu
0
Aşk Dolu
Wovv Wovv
0
Wovv
Düşünceli Düşünceli
0
Düşünceli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

DMCA.com Protection Status

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in