SAFETYRESPECT Kenar Koruma Bariyerleri


Yüksek alanlarda koruma amaçlı olarak, inşaatlarda kat güvenliği sağlamak amacıyla, kazı alanı güvenliğini sağlayabilmek amacı ile kullanılması yönetmeliklerce zorunlu kılınmış olan kenar koruma bariyerleri 30 x 50 x 2 mm ölçülerine sahip kutu profillerden üretilmektedir. Sahip olduğu taban plakası ile monte edildiği yerlerde daha güvenli bir alan oluşturan, galvaniz kaplamaları ile uzun kullanım ömürlerine sahip olan kenar koruma bariyerleri günümüzde her alanda işçi güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

 

Vidalar ile zemine monte edilen ve aynı zamanda birbirine monte edilerek maksimum güvenlik sağlayan bariyer sistemleri asansör ve merdiven boşluklarında da kullanılan güvenlik sistemleridir. Montajı ve demontajı oldukça kolay olan bariyer sistemleri iş sağlığı ve işçi güvenliği yönetmeliğinde yer alan ve uygulanması zorunlu olan bir güvenlik sistemidir. 110 cm yüksekliğinde üretilen kenar koruma bariyeri 130 cm ve 260 cm uzunluklarında standart olarak üretilmektedir. Kullanılan malzemeler sayesinde çok hafif olan bariyer sistemleri, kolay bir şekilde istiflenebildiği içinde size depolama avantajı sağlar. Maliyet açısından da çok ekonomik olan bariyer sistemlerinin kurulum maliyetleri de oldukça ekonomik maliyetlere sahiptir.

 

Özel bağlantı aparatları ile monte edilen, kullanımı ve kurulumu kolay olan kenar koruma bariyeri her alanda kolayca kurulabilmektedir. Betonarme yapılarda, çelik konstrüksiyon yapılarda, açık alanlarda kullanılabilen kenar koruma bariyeri maksimum güvenlik sağlayan iş güvenliği tedbirleri arasında yer almaktadır.

 


Bu haberi beğendiniz mi? O zaman arkadaşlarınızla paylaşın

0
İçeriğe Tepki Ver
Ağlamaklı Ağlamaklı
0
Ağlamaklı
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Fesat Fesat
0
Fesat
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Harika! Harika!
0
Harika!
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Aşk Dolu Aşk Dolu
0
Aşk Dolu
Wovv Wovv
0
Wovv
Düşünceli Düşünceli
0
Düşünceli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SAFETYRESPECT Kenar Koruma Bariyerleri

DMCA.com Protection Status

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in