En Moda Diz Altı Elbise Modelleri


diz altı elbise modelleri

Elbise her kadına yakışan bir kıyafet. Ancak doğru şekilde doğru kombinlerle kullanıldığı zaman ve vücut hatlarına uygun elbise modeli seçildiği zaman yakışan bir kıyafet. Bu nedenle öncelikle elbise alırken kendi vücut hatlarınıza, boyunuza ve kilonuza uygun elbise modellerini tercih etmelisiniz. Kısa boylu kadınlarda elbise modelleri yıllarca tercih edilmedi. Ancak pileli bir elbise modeli ve uygun boylarda bir elbise modeli kısa kadınlara da çok yakışıyor.

Bu nedenle kendi boyunuzla orantılı bir elbise tercih etmeniz boy farkınızı göz ardı edecek ve sizi çok daha uzun gösterecektir. En moda diz altı elbise modelleri arasında bu sene daha çok seksenli yıllara görmeye alışkın olduğumuz pile modelleri öne çıkıyor. Saten kumaş kullanımı da bu sene oldukça moda. Mat renklerde saten kumaşlar bu sene elbise modellerine damgasını vuracak. Hem gece kullanımı için hem de gündüz kullanımı için saten elbiseleri sıklıkla göreceğiz.

Elbise ve etek modellerinde 2017 modası

Genellikle mat renklerin ön planda olacağı elbise ve etekler için yaza uygun açık renklerde bulunuyor. Ancak daha soyut bir görünüm yaratan matın açık tonlarını göreceğiz. Beyaz yerine kirli beyaz. Yeşil yerine saten yeşili bu sene çok moda. Gündüz kıyafet modası yerini gece kıyafetlerine bırakarak daha şık geceler yaratacak. En moda diz altı elbise modelleri arasında bu mat renkler çok sıklıkla kullanılacak. Elbise modelleri düz ve akışkan bir kumaş olan satenden ve türevlerinden daha çok faydalanarak oluşturuluyor. Satenin en uygun kesim türü olan pileli modeller bu döneme damgasını vuracak gibi gözüküyor. Bu sene elbise modellerini çok desenli görmeyeceğiz. Ancak etek uçlarında küçük çizgiler ve ayrıntılar bulunan elbiseler de moda olacak gibi duruyor.


Bu haberi beğendiniz mi? O zaman arkadaşlarınızla paylaşın

-1
İçeriğe Tepki Ver
Ağlamaklı Ağlamaklı
0
Ağlamaklı
Sevimli Sevimli
1
Sevimli
Fesat Fesat
1
Fesat
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Harika! Harika!
0
Harika!
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Aşk Dolu Aşk Dolu
0
Aşk Dolu
Wovv Wovv
0
Wovv
Düşünceli Düşünceli
0
Düşünceli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Moda Diz Altı Elbise Modelleri

DMCA.com Protection Status

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in